• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Likwidatorzy Stowarzyszenia „Kawęczyńskie Forum Rodziców”, Kawęczyn 49a, 62-704 Kawęczyn (KRS:0000207917) podają do publicznej wiadomości, że na mocy uchwały nr 2/2023 walnego zgromadzenia członków Stowarzyszenia Kawęczyńskie Forum Rodziców z dnia 23.03.2023 r. postanowiono o rozwiązaniu (likwidacji) tego Stowarzyszenia. Informacja
o otwarciu likwidacji Stowarzyszenia została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego postanowieniem Sądu Rejonowego Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego z dnia 29.03.2024 r., sygnatura sprawy:
PO.IX NS-REJ.KRS/006009/24/049.

 

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca:
Stowarzyszenie Kawęczyńskie Forum Rodziców

Likwidatorzy:
Izabela Tomczyk
Małgorzata Tołkacz
Arleta Biegańska

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook