• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

witajSz

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

w Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej – Curie w Kawęczynie.

W dniu 1 września 2020r. , w związku z trwającą pandemią wirusa COVID – 19, klasy spotykają się indywidualnie ze swoimi wychowawcami, nie odbędzie się ogólne spotkanie wszystkich uczniów i nauczycieli.

Oddziały przedszkolne - dzieci w tym dniu przyjmowane są od godziny 8.00 .

Odział dzieci 3, 4 letnich w sali nr 002 - p. Grażyna Jesionek

Odział dzieci 5,6 letnich w sali nr 019 - p. Beata Pabisiak

O godzinie 9.00 rozpocznie się spotkanie wychowawców z uczniami w salach przypisanych danej klasie

Klasa II sala nr 14 – p. Hanna Nowak/Joanna Pawlak

Klasa III sala nr 16 – p. Hanna Nowak

Klasa IV sala nr 116 – p. Ilona Froncala

Klas V sala nr 114 – p. Aneta Górska

Klasa VI sala nr 4 – p. Mariusz Bednarek

Klasa VII sala nr 104 – p. Violetta Kończak

Klasa VIII sala nr 115 – p. Alina Bartosik

Oddziały przedszkolne oraz klasy II i III do szkoły wchodzą od strony zachodniej.

Klasy IV – VIII do szkoły wchodzą wejściem głównym.

Spotkanie uczniów klasy I z wychowawczynią p. Jadwigą Antczak odbędzie się na sali gimnastycznej. Tego dnia wyjątkowo uczniowie klasy I wchodzą wejściem głównym oraz dopuszcza się wejście dziecka z rodzicem na salę gimnastyczną. Rodzice zobowiązani są do osłonięcia ust i nosa oraz posiadania rękawiczek jednorazowych, zachowania dystansu od kolejnego rodzica i pracownika szkoły min. 1,5 m. Przyjmujemy zasadę jeden opiekun z dzieckiem/dziećmi.

Rodzice dzieci z pozostałych klas zobowiązani są do pozostania w strefie przeznaczonej dla rodzica wydzielonej na holu i korytarzu przy wejściu zachodnim, osłonięcia ust i nosa oraz posiadania rękawiczek jednorazowych, zachowania dystansu od kolejnego rodzica i pracownika szkoły min. 1,5 m.

 
Uczniowie przychodzący do szkoły, nie gromadzą się, udają się bezpośrednio do wyznaczonych sal.
Uczniowie, przy wejściu do szkoły, maja obowiązek dezynfekcji rąk.

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook