Menu witryny
Strona główna
Aktualności
Archiwum
O szkole
Kółka zinteresowań
Realizowane projekty
Dla rodziców
----------------------
e-Dziennik - logowanie
Poczta - logowanie
Owncloud - logowanie
Stowarzyszenie KFR
----------------------
Nowości
Popularne
BIP

Linki
Mam kota na punkcie mleka
Linki

Linki
Advertisement
Linki
Gościmy
Dzień Kobiet

Czytaj całość
Dzień kobiet to z pewnością jedno z najważniejszych świąt w kalendarzu. Aby uczcić ten dzień uczniowie gimnazjum przygotowali liczne atrakcje dla płci pięknej . Jak co roku z tej okazji odbył się apel, na którym zostały przedstawione scenki kabaretowe, pokazy taneczne w wykonaniu zespołu tanecznego FRESH DANCE. Dla wszystkich kobiet chłopcy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne. Panowie bardzo zaangażowali się w wykonanie jak najlepszej prezentacji, aby dać paniom radość i uśmiech na twarzy tego dnia. W podziękowaniu za stwarzanie świata piękniejszym panie otrzymały skromne podarunki. Na zakończenie występów wszyscy panowie zaśpiewali przepiękne "Sto lat" dla wszystkich dużych jak i małych pań zgromadzonych na sali. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z występów. Uczniów do apelu przygotowali panowie Mariusz Bednarek i Krzysztof Jesionek.

Czytaj całość
 
OTWP -,, Młodzież Zapobiega Pożarom"

Czytaj całość
27 lutego w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Tokarach Pierwszych odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Naszą szkołę reprezentowali: Klaudia Tworo kl.V SP, Oliwia Michalak kl. V SP, Michał Froncala kl. VI SP, Szymon Kasprzak kl. Ib GIM, Jakub Morusiński kl. Ib GIM, Natalia Patrycja Jasiak kl. IIIb GIM.

Czytaj całość
 
Konkurs plastyczno-literacki

Konkurs plastyczno-literacki  

na najciekawszą kartkę walentynkową.

Czytaj całość

Czytaj całość
 
REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
Czytaj całość
 
BAL KARNAWAŁOWY PRZEDSZKOLAKÓW

Czytaj całość

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla naszych milusińskich. Dla dzieci bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W naszym przedszkolu taki bal odbył się 15 lutego 2017r. Dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytm muzyki, którą zapewnił nam DJ ADRIAN.
Czytaj całość
 
Bezpieczne Walentynki 2017

"Bezpieczne Walentynki 2017".


PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY

W TURKU

 

w związku z działaniami związanymi z profilaktyką zakażeń HIV i zwalczania AIDS
wynikającymi z Krajowego Programu Zapobiegania Zakażeniom HIV i Zwalczania AIDS
zaprasza do włączenia się w akcję "Bezpieczne Walentynki 2017".
Działania informacyjno - edukacyjne prowadzone w środowisku młodzieży odgrywają znaczącą rolę w profilaktyce nowych zakażeń HIV, a "Święto Zakochanych" przypadające 14 lutego to doskonała okazja do poruszenia tematyki z zakresu HIV/AIDS.

 

           Załączniki;


Czytaj całość
 
Choinka 2017


Czytaj całość
 
Wielkie rzeczy uczynił mi
Czytaj całość
Święta Bożego Narodzenia to piękny czas, pełen miłości, pojednania i wzruszeń. To również czas, który pozwala na kultywowanie różnorodnych zwyczajów. Wśród nich są jasełka, które przenoszą nas w bardzo odległą przeszłość i przypominają, że w Betlejem przyszedł na świat Zbawiciel. Przedstawienia jasełkowe są od wieków wpisane w tradycję chrześcijańską i wciąż chętnie oglądane. Udowodnili to mieszkańcy Gminy Kawęczyn, którzy 15 stycznia 2017r. licznie zgromadzili się w Zespole Szkół. Do szkoły przybyli też młodzi artyści, którzy zaprezentowali jasełka pt. "Wielkie rzeczy uczynił mi...". Uczniowie przygotowywali się pod kierunkiem katechetki - pani Izabeli Tomczyk oraz nauczyciela muzyki - pana Krzysztofa Jesionka.
Czytaj całość
 
Dzień Babci i Dziadka

Czytaj całość
Dnia 19. O1. 2017r. o godz. 10 w sali gimnastycznej przy Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej -Curie odbyła się wspaniała uroczystość. Dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie klas I-III zaprosiły swoje kochane babcie i drogich dziadków. Dla licznie przybyłych gości dzieci zaprezentowały przedstawienia, dowcipy, piosenki,  tańce, życzenia oraz własnoręcznie wykonane laurki i upominki. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek, panowała bardzo miła atmosfera.  Babcie i dziadkowie gorąco oklaskiwali małych artystów, którzy prezentowali się jak mogli najpiękniej. Uroczystość przygotowały panie : Grażyna Jesionek, Beata Pabisiak, Hanna Nowak, Mirosława Piekarska, Jadwiga Antczak.

Film z tańca dzieci


J.A.

Czytaj całość
 
Dwie strony sieci

"Dwie strony sieci"

Konkursy informatyczne dla uczniów klasy VI i I gimnazjum 

Komenda Powiatowa Policji w Turku zaprasza uczniów klasy Vi i I gimnazjum do udziału  konkursie profilaktycznym w zakresie zagrożeń występujących w cyberprzestrzeni  oraz zapobiegania zagrożeniom występującym w Internecie.

 

Celem konkursu jest wykonanie SPOTU lub KOMIKSU.

http://www.turek.policja.gov.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=1736&Itemid=2

 Termin - 17.02.2017r.

Informacje szczegółowe -p. A. Górska

Czytaj całość
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 120 z 344