Menu witryny
Strona główna
Aktualności
Archiwum
O szkole
Kółka zinteresowań
Realizowane projekty
Dla rodziców
----------------------
e-Dziennik - logowanie
Poczta - logowanie
Owncloud - logowanie
Stowarzyszenie KFR
----------------------
Nowości
Popularne
BIP

Linki
Mam kota na punkcie mleka
Linki

Linki
Advertisement
Linki
Gościmy
Odwiedza nas 1 gość
Zakończenie roku szkolnego Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Nadszedł długo wyczekiwany moment dla wszystkich uczniów. 23 czerwca oficjalnie zakończył się kolejny rok szkolny 2016/2017. Dla niektórych był on trudny, dla innych pełen wyzwań i sukcesów, nowych doświadczeń.
Uczniowie Zespołu Szkół uczestniczyli w tym dniu w uroczystej mszy świętej oraz akademii. Część artystyczną przygotowali absolwenci klas trzecich gimnazjum.
Na uroczystość przybyli przedstawiciele władz samorządowych, zaproszeni goście oraz rodzice uczniów i absolwentów.

Podczas akademii nie zabrakło okolicznościowych podziękowań i wystąpień. Jako pierwsza głos zabrała pani Arleta Biegańska. Dyrektor Zespołu Szkół  powitała przybyłych gości,
a następnie dokonała krótkiego podsumowania roku szkolnego 2016/2017. Pani Dyrektor stwierdziła, że czas spędzony w szkole to nie tylko czas poświęcany nauce i poszerzaniu swojej wiedzy, to również miejsce, gdzie uczniowie rozwijają swoje pasje sportowe, czy artystyczne, miejsce codziennych spotkań z przyjaciółmi, miejsce w którym możemy dostrzec i wykształcić w sobie wiele zachowań społecznych.
Następnie głos zabrał pan Jan Nowak. Wójt Gminy Kawęczyn wręczył  wyróżnionym absolwentom gimnazjum nagrody za bardzo dobre osiągnięcia w nauce i za wysokie wyniki z egzaminów gimnazjalnych. Otrzymali je: Weronika Osicka i Kamil Waliszek.
Kolejną nagrodę, tym razem z rąk pani Haliny Majda, otrzymała Nikola Chojnacka, również absolwentka gimnazjum. Nagrodę tę ufundowała pani Anna Majda, lekarz oraz Radna Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.
Po części artystycznej pani Dyrektor wraz z wychowawcami klas wręczyła świadectwa z wyróżnieniami i nagrody wszystkim uczniom, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce.
Po ceremonii zakończenia roku szkolnego uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania, gdzie z rąk wychowawców otrzymali świadectwa.
Absolwentom życzymy dostania się do wybranych szkół średnich i sukcesów w nauce oraz wytrwałości w dążeniu do realizacji marzeń i życiowych celów.
Wszystkim uczniom natomiast życzymy wspaniałych wakacji i zasłużonego odpoczynku.
Do zobaczenia we wrześniu.

   

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »